Hledám DJ na svatbu 30.8.2014 na Štiříně

16. čvn 201480

Hezký den, 30.8. máme svůj den a všechno se nám daří řešit až na poslední chvíli.. prosím o doporučení DJ, který bude hrát jak sám hitovky, tak i na přání.

Moc děkuji,

Markéta

• Dobrý den, poslal jsem Vám IP,
    S pozdravem
    Dj Libor Kralovič

• Dobrý den.
    Zaslána interní pošta.
    S pozdravem a přáním příjemného víkendu.
    Tým Uni-Dj´s.

• Dobré nedělní dopolene. Štiřín je moc pěkné místo, ale bohužel jsem zadaný. Tož přeji krásnou svatbu, nekonečně mnoho štěstí a manželství na věky.

DJ ZDENEK 🙂

• Sponzor fóra
  • Zaslána zpráva do IP

• @macondra  Dobrý den, odeslána IP. Kostolnik

• Dobrý den,
    pokud jste již nevybrali Dj na vaši svatební párty, nabízím moje služby. Hudba dle přání. 80.-90.léta po současnost, písničky na přání, soutěže, moderování, karaoke, projekce, super světená show - prostě vše, aby svatební párty žila. Koukněte na naše stránky, kde jsou bližší informace.
    S pozdravem Lukáš

• @macondra   dobry den, vrele doporucuji M. Vrabel.... bylo to super profesionalni, cena primerena... nase svadba na Stirine byla 5.6.2014

• Dobrý den,
    mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
    S pozdravem Svatební dj Jarek

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    DJ, muzikant a moderátor na svatbu, firemní akce, plesy, narozeniny, večírky. Profesionální přístup a přijetelná cena. Dlouholetá praxe v oboru.
    Celá ČR: Jako DJ zajistím zábavu, hudbu, moderování a hladký průběh Vaší akce. Jsem skvělý DJ na svatbu, DJ na firemní večírek, DJ na oslavu a párty..
    Flexibilní a pohotový DJ na Vaši akci
    Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů