Hledám DJ na svatbu 30.8.2014 na Štiříně

Profilova fotka
Hezký den, 30.8. máme svůj den a všechno se nám daří řešit až na poslední chvíli.. prosím o doporučení DJ, který bude hrát jak sám hitovky, tak i na přání. Moc děkuji, Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám IP, S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Zaslána interní pošta. S pozdravem a přáním příjemného víkendu. Tým Uni-Dj´s.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré nedělní dopolene. Štiřín je moc pěkné místo, ale bohužel jsem zadaný. Tož přeji krásnou svatbu, nekonečně mnoho štěstí a manželství na věky. DJ ZDENEK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zaslána zpráva do IP
Odpovědět
Profilova fotka
@macondra Dobrý den, odeslána IP. Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste již nevybrali Dj na vaši svatební párty, nabízím moje služby. Hudba dle přání. 80.-90.léta po současnost, písničky na přání, soutěže, moderování, karaoke, projekce, super světená show - prostě vše, aby svatební párty žila. Koukněte na naše stránky, kde jsou bližší informace. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
@macondra dobry den, vrele doporucuji M. Vrabel.... bylo to super profesionalni, cena primerena... nase svadba na Stirine byla 5.6.2014
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?