Hledám DJ na svatbu 20. 7. 2018, okolí Třince.

Dobrý večer, hledám DJ na svatbu, která bude v pátek 20. 7. 2018. Nejlépe z okolí Třince, Těšína, FM... (Moravskoslezský kraj). Někoho, s kým se můžeme domluvit na požadované hudbě a který má aktuální playlist a nejen staré "vykopávky" :-D :-D. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby zpivajiciho dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
@almii Dobrý den, sejdeme se, projdeme Vaší představu, sladíme hudbu dle Vás, ukážeme Vám naši inspirativní klientskou zónu, pomůžeme Vám poskládat scénář. Koukněte k nám na web a pošlete nám nezávaznou poptávku. PS: Jsme z Ostravy :-) Za KV, Jirka Veselý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu pátek 20.07.2018 Vám na Vaší svatbě v okolí Třince rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám svoji cenovou nabídku do interní pošty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Jsem z Českého Těšína a rád si s Vámi sednu nad dobrou kávou a nezávazně Vám představím sebe, svou práci a rád Vám se vším okolo pomohu. S dovolením Vám více informací zasílám do interní pošty zde na portále. Hezký den S hudebními pozdravy ♪♫ DJ Jiří Halák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslatr nabídku do IP. Fajn večer Patrik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád nabídnu své služby. Nabídka zaslána interní poštou. S pozdravem a přáním klidných příprav svatby Dj a moderátor Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych vám nabídl své služby. Jako Dj působím již přes 10 let a odehrál jsem už stovky svateb, večírků, plesů a narozeninových oslav. Kalkulaci vám nezašlu, vždy preferuji nezávaznou osobní schůzku na které si vylíčíme představy a ceny, a pokud si padneme do oka, domluvíme se. Vaši svatbu odmoderuji, zajistím, aby se hosté nenudili až se budete fotit. Zajistím ozvučení, osvětlení a pokud si budete přát, mám také ve svém repertoáru mnoho her, které si můžeme na prolomení ledů zahrát. Mám také karaoke. Mohu vám podkreslit již obřad a být s vámi po celý den. Záleží jen na vás. Pokud jsem vás oslovil, neváhejte mne kontaktovat do sz, emailu či rovnou volejte. Působím po celé ČR. Budu se těšit, krásný den Dj Alfi
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?