Hledám DJ na svatbu 17.10. 2020 okolí Vsetína

Zdravím, našel by se tady DJ na svatbu v tomto termínu? Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, klientka mi zrušila svatbu, tudíž mám termín volný, ale jsem z Brna......nevadí? Nabídku mohu poslat do SZ. Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem přímo na Vsetíně a jsem k dispozici. Nabídku posílám. :-) S pozdravem Jiří Růčka
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji LSD servis, jsou z Phy, ale dojedou kamkoli, jsou super, dynamičtí mladí kluci. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám v tomto termínu volno z důvodu zrušení domluvené mezinárodní svatby, takže bych uměl udělat i nějakou "last minute" nabídku, pokud by Vás zaujaly recenze na mém profilu 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Kapela nebo DJ ? Pokud jste se ještě nerozhodli, jestli živou hudbu, nebo DJ, zvolte kombinaci. Takto budete mít obojí, a za jednu cenu ! Sháníte kvalitní hudbu na svatbu a ještě něco navíc? Jsme profesionální duo s moderním přístupem, bohatým repertoárem nabitým osvědčenými skladbami, hudbou znějící jako originál a skvělým živým vokálem. Naše vystoupení můžeme doplnit také o DJ produkci a zahrát tak písničky na přání pro novomanžele i hosty. Speciální službou pro Vás je dále nezapomenutelný "tanec v oblacích", kdy si svůj první tanec budete moci zatrsat uprostřed těžké mlhy, která působí jako oblaka. Zaručujeme maximální spolehlivost a bohatou praxi u nás i v zahraničí (více než 600 odehraných svateb). Vlastníme kvalitní hudební aparaturu a osvětlení. Veškeré informace, audio ukázky i videa naleznete na našem webu www.orchestraparty.cz S pozdravem Orchestra Party
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?