Hledám 1-2 hudebníky na svatbu (Starý Jičín Palačov, 14.11.2020)

Zdravím, sháním 1-2 hudebníky na svatbu, která se uskuteční 14.11.2020 v Palačově (nedaleko Starého Jičína, Nového Jičína, Hranic na Moravě apod.). Budu se těšit na nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, napsali jsme Vám zprávičku do interní pošty, za DUO KOKTEJL přeje hezký den Standa Svrčina.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím vás , dovoluji si doporučit naší kapelu. Podívejte se na naše stránky kapely a nebo profil kapely zde na webu. Máme skvělé reference a co je nejdůležitější máme volný termín. Těšíme se na odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám Vám soukromou zprávu. Kromě focení mám i svou kapelu a Váš termín mám volný. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji dobrý den, pokud se Vám jedná o hudební doprovod k obřadu, mohu nabídnout své služby. Posílám zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, ve věci zajištění kapely na Vaší svatbu v termínu sobota 14.11.2020 v Palačově Vám rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Obsahuje i kapely a pevně věřím, že se mi povede Vaši poptávku uspokojit k Vaší plné spokojenosti ;-) Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pro venkovní obřady (a aby odpadly všechny Vaše starosti se zajišťováním reprodukce hudby) je živá hudbu na svatební obřad v podání hudebníků, kteří nechají výběr repertoáru ve Vašich rukou a zahrají Vám tak co si přejete, skvělou volbou. :) Ráda bych Vám představila alespoň některé možnosti hudebních uskupení: Smyčcové soubory - smyčcové duo, trio, kvarteto Harfa Klavír (klávesy) Saxofon Kytara Duo s houslemi - housle a harfa, housle a klavír, housle a kytara Varianta hudebníků v souboru může být ale také na Vaše přání - toto jsou nejžádanější svatební ansámbly. Jak již bylo zmíněno - repertoár hrají na výběr a přání snoubenců. Kontaktovat mne můžete zde nebo na webových stránkách přes kontaktní formulář či emailem. Krásný den Simona, harfistka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?