Hledá se dj na pátek 10.6.2016

Profilova fotka
hledáme DJ na pátek 10.6.2016. Hlavní kritérium výběru je kvalita za rozumnou cenu emoticon Svoji nabídku pošlete prosím do zpráv i s cenou. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabídka zaslána do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Když byste nesehnali dj a uvažovali o kapele, nabízím buď Bostrio a nebo Bosáci. Hrajeme už skoro 17let, máme za sebou přes 1000akcí. Jezdíme po celé ČR.
Odpovědět
Profilova fotka
@verusakusak Dobrý den, zasílám také svou nabídku a budu se těšit na Vaši odpověď. Petr Knap KV-Production Majitel, DJ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám IP.... S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý de. Tento termín mám volný. Posílám nabídku do IP
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?