Hledá se DJ/hudba na svatbu 29.7.2021 - Kamenice (30 min z Prahy)

Zdravím, Máme svatbu 29. července 2021 na Zámku Stiřín, najde se někdo, kdo hraje DJ nebo hudbu a může v tomto termínu 🙂 ? Děkuji za reakce a těším se, Duong
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Jsme DuoDP ( klávesy a kytara). Máme v tomto termínu volno a rádi přijedeme. S pozdravem Dalibor Ondrušek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by Vám nevadilo, že jsem až Královéhradeckého kraje (cca 150km). Termín 29.7. mám ještě volný. Podívejte se na moje stránky DJ MILDA. S pozdravem Miloš Horák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vámi požadovaný termín mám volný a jsem z Prahy, takže to mám skutečně kousek. Rád bych nabídl své služby. V hudebním prostředí se pohybuji více jak 12 let. Zakládám si na skvělém vystupování a velkém hudebním přehledu. Máte se mnou jistotu, že Váš večer bude nezapomenutelný o čemž svědčí skvělé reference klientů, které mohu na vyžádání dodat. Více informací naleznete zde: https://www.beremese.cz/catalog/vendo... Pokud budete chtít, můžete mi kdykoliv zavolat na 601573323 nebo napsat na pulpan.martin@gmail.com
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Na zámku jsem již hrál. Rád Vám poskytnu bližší info. Více na djhabis.cz + posilam zprávu.
Odpovědět
Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den poskytnu kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty do ranních hodin. Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin.... Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Neváhejte mě kontaktovat djpatzy.cz nebo patmichal@seznam.cz Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne, Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout kapelu Black Tower - https://black-tower.eu/svatby
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, S dovolením posílám nabídku do interní pošty a Váš termín mám stále volný . Pokud budete mít zájem klidně mi napište a vše probereme. Budu se těšit na případnou odpověď. Přeji krásný den Jung Jaroslav
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?