Hledá se DJ

Dobrý den. Našel by se DJ na termín svatby 15.8.2020 okolí Frýdlant n. O, Čeladná? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabídka odeslána do vaši interní pošty. Hezký den dj Jung Jaroslav
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu tento poslední srpnový sobotní termín. Nabídku Vám zasílám do zprávy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Mrkněte prosím na stránky a v případě zájmu se ozvěte. Díky. Zatím zdraví Dj George
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den,prosím poptávám DJ.Akce se bude konat v Kolíně dne 16.10.2021.Vím že je to na rychlo a pozdě,ale bohužel nám vypadl tři dny před akcí🤧.Také mě zajímá cena.Předem děkuji za nabídky.Zdravím všechny 🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den mohu poskytnout kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty (světelná a hudební show) Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin, laser show.... Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Neváhejte mě kontaktovat. Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?