Hledá se DJ

14. říj 202160

Dobrý den. Našel by se DJ na termín svatby 15.8.2020 okolí Frýdlant n. O, Čeladná? Děkuji

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den,
    nabídka odeslána do vaši interní pošty.
    Hezký den dj Jung Jaroslav

• Dobrý den, rád Vám nabídnu tento poslední srpnový sobotní termín. Nabídku Vám zasílám do zprávy. 🙂

• Sponzor fóra
  • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den,
    tento termín mám ještě volný. Mrkněte prosím na stránky a v případě zájmu se ozvěte. Díky.
    Zatím zdraví Dj George

• Dobrý den,prosím poptávám DJ.Akce se bude konat v Kolíně dne 16.10.2021.Vím že je to na rychlo a pozdě,ale bohužel nám vypadl tři dny před akcí🤧.Také mě zajímá cena.Předem děkuji za nabídky.Zdravím všechny 🙂

• @slunickokatulka  Napsala jsem Vám zprávu.

• Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den mohu poskytnout kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty (světelná a hudební show) Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin, laser show.... Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Neváhejte mě kontaktovat. Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    DJ pro Vaši svatbu, firemní párty nebo oslavu narozenin
    Máme mnohaleté zkušenosti. Své služby stále inovujeme. Na svatebním trhu působíme již od roku 2000, dokonale známe očekávání jak nevěsty tak ženicha.
    Hudba na svatbu i obřad, více jak 20leté zkušenosti s mnohažánrovou hudební produkcí, profesionální moderování, soutěže pro hosty, zábava pro děti,
    Články od našich partnerů
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Nevíte, jak se jako host obléknout na svatbu? Poradíme
    Archiv článků od partnerů