Hledá se DJ

14. říj 202160

Dobrý den. Našel by se DJ na termín svatby 15.8.2020 okolí Frýdlant n. O, Čeladná? Děkuji

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den,
    nabídka odeslána do vaši interní pošty.
    Hezký den dj Jung Jaroslav

• Dobrý den, rád Vám nabídnu tento poslední srpnový sobotní termín. Nabídku Vám zasílám do zprávy. 🙂

• Sponzor fóra
  • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den,
    tento termín mám ještě volný. Mrkněte prosím na stránky a v případě zájmu se ozvěte. Díky.
    Zatím zdraví Dj George

• Dobrý den,prosím poptávám DJ.Akce se bude konat v Kolíně dne 16.10.2021.Vím že je to na rychlo a pozdě,ale bohužel nám vypadl tři dny před akcí🤧.Také mě zajímá cena.Předem děkuji za nabídky.Zdravím všechny 🙂

• @slunickokatulka  Napsala jsem Vám zprávu.

• Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den mohu poskytnout kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty (světelná a hudební show) Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin, laser show.... Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Neváhejte mě kontaktovat. Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Vsaďte s hudbou na jistotu! Profesionální přístup a široký hudební přehled s empatickým cítěním 🙂 DJ s mnohaletou zkušeností z ČR i zahraničí.
    Společně vytvoříme hudební doprovod pro váš den D.
    Přátelský přístup, přijatelné ceny, profi technika, napiš a popovídáme si.
    Jsme skupina mladých muzikantů, kteří rádi zahrají i na Vaší svatbě! Můžete slyšet pestrost různých nástrojů, mnoho hudebních stylů a ještě víc...!
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů