Hľadá sa DJ na svadbu 19.7.2014, Jindřichův Hradec

Profilova fotka
hľadáme šikovného Dj-a, ktorý dokáže rozprúdiť zábavu a potešiť slovenskú, aj českú časť svadobných hostí :) svadba bude v okolí Jindřichovho Hradce :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Pokud nemáte ještě DJ, pak jsem tu právě pro Vás :-). Jsem mobilní DJ a kromě hudby dělám i nasvícení slavnostní místnosti v barvách, nebo odstínech dle šatů nevěsty. Pro celou věkovou strukturu mám dost pěkných tanečních melodií, takže si užijí jak děti, mládež, tak i staří. A když si budou chtít zazpívat, tak mám dost mikrofonů na pořádnou superstar :-) mrkněte na webky. Moderace, spolupráce na zábavě a pomoc v organizaci je samozřejmostí. Přeji pohodovou svatbu a nekonečné množství štěstí. DJ ZDENEK
Odpovědět
Profilova fotka
Zaslána SZ
Odpovědět
Profilova fotka
@miselka777 Dobrý den, poslali jsme Vám interní poštu. S pozdravem a přáním hezkého dne. Tým uni - Dj´s.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?