DJ's na svadbu 2014 v Prahe, prosím?

DJ's na svadbu 2014 v Prahe, prosim?!
Odpovědět
Profilova fotka
Poslal jsem zprávu. Krásný den. Radim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
http://www.beremese.cz/catalog/vendor... ten je přímo 1*
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte na mé stránky a profil tady na beremese.cz. Budete spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám interní poštu.... :-) Mějte se, Dj Libor
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si nabídnout i své služby. Jako profesionální rozhlasový moderátor disponuji nejen veškerou potřebnou technikou, ale zároveň schopností provést Vaše hosty celou svatební oslavou na úrovni odpovídající důležitosti tohoto dne. Více informací najdete na mých stránkách pod odkazem níže. Přeji hezký den a pokud se rozhodnete pro některého z mých kolegů, tak samozřejmě tu nejhezčí svatbu! Mirek Kasan - DJ Giacomo
Odpovědět
Profilova fotka
@mataaacz Dobrý den, jestli hledáte DJ v Praze, zkuste naši službu. Proč ji vyzkoušet? - Zdarma a nezávazně vytvoříte poptávku - Získáte cenové nabídky do 24 hodin - Na výběr přes 60 kategorií a doprovodných programů pro akce, přes 40 Dj - Nebereme si žádní provize = získáte nejvýhodnější nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :) Také se připojím k ostatním - pokud hledáte DJ na svatbu, co hraje na přání a za příjemnou cenu, tak prosím navštivte mé stránky, či profil uvedený zde pod profesionály. Jako DJ na svatbu hraji po celé ČR :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mataaacz Dobry den, krome dj hraji take zive na piano
Odpovědět
Profilova fotka
Můžete se podívat i do mého profilu. S přáním krásného dne DJ KOUKY
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?