DJ Zbýšov u Brna a okolí

19. čvn 20156

Ahojky nemáte někdo nějaké doporučení na DJ v okolí Zbýšova u Rosic a okolí? Pár sem jich našla, ale nechce se mi dávat tolik peněz. Vše kolem 6-7000Kč za pár hodin hraní😞 přemýšlíme že si vezmeme svojí aparatůru a budeme si hrát sami... Máte někdo zkušenost? Jaké písničky nachystat?

 • @mmmilda  Vážená nevěsto zkuste doplnit ještě datum 🙂

 • Datum máme 25.7.2015

 • Dobrý den,
  mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 250 svateb.
  Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny.
  V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
  S pozdravem Svatební dj Jarek

 • Sponzor fóra
 • @svatebnidj  dobrý den, moc děkuji za nabídku. A kolik si účtujete? Mám představu že by se hrálo tak od 3 hodin do 20:00 a pak by se jen pouštělo co by kdo chtěl .. To už by sme zvládli sami.. Mám malinké děti tak to moc protahovat nebudeme. Děkuji

 • Hrálo by se cca 6 hodin, večer si budeme pouštět pak klidně svou hudbu. Jen chci zábavu pro děti a starší členy rodiny.. Děkuji předem

 • Dobrý den, nevěsto,

  vlastní aparatura možná je fajn řešení, ale věřte tomu, že člověk, který tomu rozumí a má veškeré vybavení, vám udělá svatbu lepší.

  Přeji, ať se svatba vydaří a je pro vás TOP den 🙂

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
   33 let DJ praxe a 30 let moderátorské praxe za rozhlasovým mikrofonem
  Dopřejte si živý hudební doprovod na harfu pro Váš svatební obřad a hostinu. Vytvoříme Vám nezapomenutelnou atmosféru přesně podle Vašeho přání.
  Jazz, pop a swing! Stylová kapela na vaši svatbu!
  Hudba k obřadu, hostině i velkolepé oslavě.
  Tančete až do rána!