DJ - svatba 6.8.2016 Opárno - Ústecký kraj

Profilova fotka
Ahoj holky, poraďte mi, prosím, nějakého dobrého, cenově přijatelného DJ na svatbu. Vzhledem k tomu, že na svatbě bude postarší příbuzenstvo, tak potřebujeme i "hitovky", co hrajou na Šlágr TV Moc děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Rád bych vám nabídnul své služby jako svatební DJ s dlouholetou praxí.Určitě by nebyl problém ,,hitovky´´ pro starší :-) Hraju i oslavy narozenin 30 až 60 let.Takže zkušenost a praxe je :-) Více do IP a na mých www stránkách
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Ahoj Idzicko:) Také se mi líbí prostor Opárně Černodolský mlýn, budete to mít tam? Je možné si obstarat svoje občerstvení a pití nebo jen jejich? Děkuji za odpověď
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. V případě, že ještě nemáte zajištěného DJ, můžete se mi ozvat, zaslal bych nějaké základní informace. Jsem možná jediný svatební DJ z Ústeckého kraje... Praxe na svatbách 8 let. Karaoke, moderování apod., samozřejmostí. Vámi uvedené hity samozřejmě nejsou problém. Běžně jsou na svatbě starší lidé. S přáním krásného dne Dj Kouky
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?