DJ na svatbu, 26.6.2020, Pardubice

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o doporučení nějakého DJ. Sháním někoho, kdo umí dostat a udržet lidi na parketu, bude moderovat hry a umí udržet zábavu a dobrou náladu svatebčanů. Svatbu máme v Pardubicích 26.6.2020. Předem děkuji za rady :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsem dj a Moderátor a termín mám zatím volný... do Pardubic na svatby jezdívám několikrát do roka, nejsem z daleka - doprava je zdarma. Doporučení od klientů najdete na fcb, webu, Instagramu ... pokud budete chtít, mohu vám zaslat nabídku do soukromé zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Nabídku jsem Vám zaslat do zprávy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do IP :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý večer. Velice rád Vám nabídnu své služby. Jsem profesionální Dj a moderátor. Nabídku posílám do interní pošty.
Odpovědět
Profilova fotka
@leenka45 Dobrý den, slečno Lenko, v termínu pátek 26.06.2020 Vám na Vaší svatbě v Pardubicích rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @leenka45 , uvedený termín mám ještě volný. Moc rád budu součástí Vašeho dne "D", podívejte se na moje stránky a pokud Vás zaujme moje nabídka, určitě bychom se domluvili. Mějte se hezky, s pozdravem DJ MILDA.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?