DJ Rožnov pod Radhoštěm 21. 10. 2016

Ahojte, hledáme Dj na naší svatbu. Děkujeme. Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, máte zpravu v IP. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jirkar Dobrý den Jirko. Váš termín mám volný - rád Vám nabídnu také své kvalitní služby. Více píši od interní pošty zde na portále. Hezký víkend. S hudebními pozdravy Jiří Halák DJ Sonido
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabídka zaslána do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jirkar Dobrý den, doporučuji Jiřího Haláka, který Vám výše odpovídal. Petr Knap KV-Production Majitel, DJ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer,nabízím své služby.V případě zájmu volejte na mé číslo. Fajn večer Mácha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,tento termín mám již obsazený.Mohu vám ale nabídnout některého ze svých kolegů co pracují pod mojí záštitou(více v záložce kolegové DJs na mých www strankách.Pokud by jste měla zájem tak se ozvěte.. S pozdravem DJ Milan Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se připojuji s nabídkou svých služeb emoticon Nabídka zaslána interní poštou. S pozdravem Lukáš Mercl
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?