DJ - Rakovník - 10.6.2017

Dobrý den, shanime DJ na svatbu v Rakovníku 10.6., s retro i "moderním" repertoárem. Děkujeme za cenové nabídky ☺
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
unidjs Dobrý večer, zaslána interní pošta. S pozdravem a přáním hezkého večera. Petra Balatá Tým Uni - DJ´s
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme svého, profesionálního zvukaře a DJ, pokud byste měla zájem napište nebo zavolejte. Cena za DJ 4500,-+ doprava, pokud byste chtěli ozvučit obřad, pak je cena 3000,- + doprava. Pokud je zvukař a DJ v jedné osobě (což je ve Vašem případě), cena je 6000,-+ doprava. Doprava kalkulována z Berouna - 7,-Kč/km. Moc Vás zdravím. Denisa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám nabídku do IP:-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, zasilam Vam tez svuji nabidku.
Odpovědět
Všem děkuji za nabídku. Prosím už další neposílat 😀😀😀. Ty stávající -zaslane s přítelem probereme a vybraného DJ kontaktujeme zprávou.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?