Dj Praha

Dobrý den, nenašel by se tu svatební Dj, který by měl volný termín 19.6.2021? Svatba se bude konat v Praze. Jednalo by se o nazvučení od svatební hostiny až po večerní party. Za nabídky předem děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici. Pokud budete mít zájem, detaily můžeme doladit po e-mailu nebo telefonu.
Odpovědět
Profilova fotka
@katrin45 Dobrý den, termín mám taktéž volný, v případě zájmu mě kontaktujte. Děkuji
Odpovědět
Dobrý večer, na Váš výjimečný den poskytnu moc rád kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty do ranních hodin. Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin.... Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí 🙂, žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce 😉 Neváhejte mě kontaktovat djpatzy.cz nebo patmichal@seznam.cz Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnou svoje služby DJ a profi fotokoutku. Více info na webu. Děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?