DJ popř.kapela na svatbu 24.6.2017 v okolí Sobotky?

Ahoj, sháníme fajn DJ, nebo popř.kapelu na naší svatbu, kteří i moderují. Děkuji a přeji hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi pro Vás Dje zajistíme více informací od nás máte v interní poště. S pozdravem a přáním hezkého večera. Petra Balatá Tým Uni - Dj´s
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, odeslána IP, jsem z okolí. děkuji Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,tento termín již mám plný.Ale mohu vám nabídnout jednoho ze svých profesionálních kolegů pod mojí záštitou.Pokud budete mít zájem a bude vás zajímat více informací.Zašlete mi prosím na můj mail informace a já předám kolegovi a ten se vám ozve. Děkuji Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád nabídnu své služby. Nabídka zaslána interní poštou. S pozdravem a přáním klidných příprav svatby Dj Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, píšu soukromou zprávu. S pozdravem Veronika Suchánková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si zaslat nabídku do IP. S přáním pěkného dne. Jaromír Opiela
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?