DJ.. Ostrava a okolí ?? Srpen 2016

Profilova fotka
;-) Krásný den.. Sháním hudbu na svatbu - srpen 2016.. Nejlépe z Ostravy a okolí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne, zaslal jsem Vám nabídku :-) Petr Knap
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvědomujeme si, že hudba na svatbu je neopomenutelnou součástí vašeho svatebního dne. Výběrem vhodné hudby dotvoříte atmosféru celého dne tak, že na něj vy ani ostatní svatebčané jen tak nezapomenete. Jsme hudební duo a nabízíme na vaši svatbu ideálně nakombinovanou živou i reprodukovanou hudební produkci, široký repertoár od současných hitů přes disko, rock, country až po lidovky. Více na našem profilu a na našich internetových stránkách. Těšíme se na vás kapela GRIFIS. ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den "Caroline07". Jsme mladí DJs z Ostravy, kteří se ozvučováním svateb zabývají už několik let. Jsme flexibilní a s širokým repertoárem hudby. Nikdy nehrajeme z playlistu, ale písničky plánujeme max 2 dopředu, podle aktuálního dění na parketě. Mám kvalitní reference zde na webu nebo na našich stránkách. Příznivé ceny nejen pro Ostravu, ale také pro celý kraj. Napište nám a dozvíte se více. Budeme se těšit. Tým HudbaOstrava.CZ
Odpovědět
Profilova fotka
Jirka Veselý nebo DJ Schafff, neprohloupíte ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?