DJ Ostrava a okolí, 5.7.2014

Profilova fotka
Dobrý den, sháním DJ, který by se mi postaral o hudební program na mé svatbě v Darkovicích (okr. Opava, u Ostravy). Nevíte o někom osvědčeném? Děkuji, Barbora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Barborko. Dnes budte mít radost, protože tento termín mám zatím volný :-) . Jsem mobilní DJ a nabízím Vám moje služby. Pro celou věkovou strukturu mám dost pěkných tanečních melodií, takže si užijí jak děti, mládež, tak i staří. A když si budou chtít zazpívat, tak mám dost mikrofonů na pořádnou superstar. Moderace, spolupráce na zábavě a pomoc v organizaci je samozřejmostí. Hudbu řeším dle přání. Pokud máte o mne zájem, mrkněte na moji webovou stránku nebo na místní prezentaci v sekci profesionálové. Přeji krásné svátky. DJ ZDENEK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spivouk Dobrý den, zkuste Filipa Talacka (top-produkce.cz) je z Ludgeřovic a výborně hraje. ;-) Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 5.7. máme ještě jeden termín volný, takže Vám ho můžu rezervovat. Jsme mladí DJs z Ostravy, bezkonkurenční poměr kvalita/výbava/cena. Dojedeme kamkoliv, moderujeme zábavu, máme nekonečnou zásobu hudby, soutěžíme, bavíme hosty. Hrajeme dle aktuálního dění na parketě - žádný předem připravený playlist! Podívejte se na náš profil nebo stránky a dozvíte se víc! Budeme se těšit, tým HudbaOstrava.CZ
Odpovědět
Profilova fotka
Já doporučuji také Filipa Talečka - http://top-produkce.cz/ :)
Odpovědět
Já doporučuji Patrika Máchu.. Je to i moderátor z Kiss Moravy.. Zkuste si ho najít na netu, tady se linky házet nesmí..
Odpovědět
Profilova fotka
Za sebe velice doporucuji kluky z hudbaostrava.cz - objednala jsem dje na brachovu svatbu a vsichni hoste byli nadseni a novomanzele taky.... hudba byla skvela a ani na vterinku nebyla nuda... parilo se, dokud se doslova nepadlo unavou :)) DJ byl opravdu zlaty:)!!! Urco je kontaktuju kvuli sve svatby taky:)!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Odeslána IP. Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Ahojky, hudba ostrava byl teda jeden velký propadák. Určitě nám nehrál zmiňovaný Ondra(což je asi škoda)ale nějaký záskok. Příjezd opožděn, že by nęjak uváděl prvni tanec solo nevěsty což se snad od DJ čeká na takové události. Hudba na přání neexistovala jako by jsme o nic neprosili a když se teda trefil konečně do spravné hudby na co lidi dokázali tančit tak byl konec. A při prosbě o prodloužení o hodinu s připlátkem jak je v ceníku uvedeno bylo odpovězeno zítra mám další akci. Tedy opravdu veliké zklamání.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Pro mne je hudbaostrava.cz také velkým zklamáním a nedoporučuji. DJ svatbu vůbec nemoderoval, jen seděl znuděně na židli a občas cvakl do počítače. Mikrofon do ruky vzal jenom tehdy, když mu svědek nařídil, ať něco ohlásí, jinak nic. V 11h večer nám začalo pršet, a jelikož jsme měli svatbu venku pod party stanem, tak svoji produki ukončil s tím, že mu je zima a stejně se nikdo nebaví :-(. Teď lituji, že jsem nezvolila jiného DJe. Hudba byla opravdu jedinou slabinou na naší krásné svatbě. Člověka zamrzí, když se pokazí něco, za co nemůže - a přitom vše plánuje půl roku dopředu :-(.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?