DJ nebo živá hudba na svatbu, 12.6.2019, Dolní Kounice

Dobrý den, hledáme DJ nebo kapelu na svatbu, která se bude konat 12.6.2019 v Dolních Kounicích - Brno venkov. Za nabídky děkujeme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. V D. Kounicích budu mít dokonce jednu svatbu již 3 týdny před tou Vaší, rád se tam podívám znovu. Více najdete na mých stránkách (odkaz pod příspěvkem), dělám i nějaké věci navíc. Ohledně domluvy mě, prosím, kontaktujte přes formulář na stránce Kontakt, odpovím Vám co nejdříve. Děkuji a přeji hezký zbytek večera a pěkný týden. DJ Caesar
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Nabídku posílám do Interní pošty. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám IP :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já jsem Vám zaslal zprávu s nabídkou. Přeji hezký zbytek dne ;-) S pozdravem FANNY
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby dje a moderátora. Nabídku posílám do interní pošty. S přáním klidných příprav svatby Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na naše stránky viz níže, kde můžete zaslat poptávku a já se Vám ozvu přímo. Z týmu našich DJs si můžete vybrat, který Vám bude nejvíc sympatický a doladíme s Vámi veškeré detaily ohledně programu, moderování, zábavy nebo také kombinace DJ s kapelou. za tým KV Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelamlyn Milá Michaelo dobrý večer. Na Jižní Moravu jezdívám hrát moc rád a bylo by mi ctí se postarat o zábavu rovněž na Vaší svatbě...v soukromé zprávě jsem Vám tedy zaslal také svou nabídku. V případě jakýchkoliv dotazů se na mě prosím kdykoliv obraťte a věřte, že ke každé svatbě přistupuji jako by byla má vlastní... S hudebními pozdravy ♪♫ Svatební DJ Jiří Halák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Poslechněte si prosím ukázky z našich webových stránek. V případě zájmu zašlu nabídku. Termín Vaší svatby máme volno a rádi bychom Vám zahráli.
Odpovědět
Ahoj, my měli na svatbě DJ z Hugo Bross Agency a byli jsme moc spokojení. Super cena, bezproblémová domluva, DJ hrál podle našeho přání a všechno klapalo jak mělo :-) takže můžu jen doporučit :-) Mrkni na FB nebo na instagram Hugo Bross Agency :-) Navíc koukám, že jsou od vaší svatby téměř za rohem :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?