DJ nebo skupina, Dvůr Králové nad Labem, 31.7.2020

Dobrý den, mohl by prosím někdo doporučit DJ nebo skupinu na výše uvedené datum? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád za vámi přijedu. Veškeré informace o mně najdete na mém webu uvedeném níže. Ohledně ceny se domluvíme podle Vašich požadavků. Hezký den! Mirek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a rád přijedu na vaši svatbu jako dj a Moderator.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, moji nabidku naleznete v IP. Hezky večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Poslal jsem vám do interní pošty nabídku. Bude mě ctí být případně součástí vašeho velkého dne 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Máme volno a rádi Vám na svatbě zahrajeme. Poslechněte si prosím ukázky z našich webových stránek. V případě zájmu zašlu cenovou nabídku. Přeji hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
@petch Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu pátek 31.07.2020 Vám na Vaší svatbě ve Dvoře Králové rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Velice rád Vám nabídnu své služby. Jsem profesionální Dj a moderátor. Nabídku posílám do interní pošty.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, @petch , uvedený termín mám ještě volný. Navíc to mám celkem blízko do Dvora :-) Moc rád budu součástí Vašeho dne "D", podívejte se na moje stránky a pokud Vás zaujme moje nabídka, určitě bychom se domluvili. Mějte se hezky, s pozdravem DJ MILDA.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?