DJ nebo kapela,srpen 2018.Okr.Louny

Dobrý den, hledám kapelu,nebo DJ která zajistí zábavu na odpoledne a večer,a zahraje tak nějak všechno.Jedná se o svatbu (zahradní párty) Srpen 2018.Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Jaky mate termin? Dekuji :)
Odpovědět
Dobrý den.Termín máme 11.8.2018 Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, napíšu zprávu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasný den, podívejte se na nas web a profil. Poté si jednoduše zadejte nezávaznou poptávku, kde nám popiště Vaši představu a společně něco vymyslíme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Poslechněte si prosím naše ukázky. Pokud by byl zájem moc rádi zahrajeme
Odpovědět
Dobrý den,Moc Vám všem děkuji,ale vybrali jsme nakonec jinde.Ještě jednou moc děkuji za Vaše zprávy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nabízím vám naše Duo Koktejl z Ostravy , ale jezdíme na pozvání všude.Jsme živá hudba spojená s reprodukovanou hudbou,s bohatým repertoárem asi 400 písniček a za příjemné ceny.Mrkněte na náš web.A v případě zájmu mě kontaktujte .Zatím preji hezký zbytek dne.S pozdravem zpěvačka Yvona Juchelkova
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?