DJ nebo kapela na svatební hostinu - 4. nebo 11. 8. 2018

Dobrý den, hledáme kapelu nebo DJ na svatební hostinu 4.8. nebo 11.8.2018, ideálně z oblasti Havlíčkobrodska nebo Chrudimska. Děkuji za nabídky a tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Pro termín 4.8. mám volnou svoji druhou kapelu - Boston.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Tyto termíny mám volné a rád Vám zahraji. Jsem z Pardubic, tudíž bych to k Vám měl kousek. Během zítřka Vám pošlu nabídku. S pozdravem Ondřej Čáň
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám nabídku do interní zprávy. Zavolejte a domluvíme se. Ondřej T.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn den Patrik ;-)
Odpovědět
Vsem mnohokrat dekuji za odpovedi, kapelu jsme jiz nasli! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme, můžu nabídnout od sólisty přes multifunkční duo (multiinstrumentalistka a světový rekordman) až po velkou kapelu. Vše můžu poskládát na Vaše přání, hrajeme mnoho žánrů- od oldies až po současnost. Více informací získate na mém profilu a nebo přímo kontaktujte mou maličkost :) Budu se těšit, Eliška
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?