DJ nebo kapela na svatbu 7.4.2018

Dobrý den, sháníme Kapelu nebo DJe na svatbu, která bude 7.4.2018. Místo zatím není 100% jisté, ale bude mezi Brnem a Vyškovem. Cena kolem 3000,- Pokud se tu někdo najde, tak budu ráda za jakékoliv info. Moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 07.04.2018 Vám na Vaší svatbě ve Vyškově rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Měli bychom zájem hrát na Vaší svatbě. Na našich webových stránkách níže si můžete poslechnout hudební ukázky, přečíst reference, prohlédnout videa... Jsme kapela se zahraničníma mnoholetýma zkušenostma. Budem se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den. Opiela Jaromír
Odpovědět
Profilova fotka
@jaromiro123 Zdravím. Omlouvám se za dotaz, ale opravdu hrajete za cenu okolo 3000kč?
Odpovědět
Profilova fotka
@lukashsax No to je nějaký omyl. Kde jste na to přišel? Aha pardon to nebylo asi určeno mne
Odpovědět
Profilova fotka
@jaromiro123 Vycházel jsem z původního dotazu pisatelky, kde bylo cena kolem 3000Kč. :) Je mi ale jasný, že za takovou cenu určitě nehrajete.
Odpovědět
Jen pro informaci, už mám Dje zamluveného, takže mi tu nemusíte už psát :-) . Děkuji všem za Vaše nabídky, ale v úvodu byla jasně daná cena, takže jsem drtinu z vás ani nečetla, protože prostě limit je daný. Jsem si toho vědoma, že částka je nižší než si ostatní můžete představit, ale po tolika poptávkách a poslaných emailech jsem přece jen našla a dokázalo se i rozumně domluvit. Takže našemu zamluvenému DJ děkuji a Vám ostatním přeji hodně štěstí a mnoho úspěchů :-)
Odpovědět
@ale023x dobrý den, mohla by jste mi do zpráv poslat nějaké odkazy či nabídky djů kteří se Vám ozvali? A i váš výběr? Děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?