DJ nebo kapela na svatbu 17. září 2016 okolí Prahy

Dobrý den. Hledám DJ nebo kapelu na svatbu, která se bude konat nedaleko Brandýsa nad Labem. Představovala bych si to ve stylu oldies zahraniční i české. Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídka zaslána. Petr Knap KV-Production Tel: 731 163 851
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, zasilam Vam tez svoji nabidku do interni posty.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, podívejte se na stránky, kde jsou ukázky, fotky, recenze i ostatní informace. V případě, že zaujme naše podání hudby, ozvěte se.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Také se rád zúčastní "výběrového řízení" :-) .. do Brandýsa to mam kousek.. pošlu Vám nabídku do interní pošty. S pozdravem Ondra Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se přidávám...... :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Dobrý den, nabídka v IP :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, odeslána IP. Kostolnik
Odpovědět
Ahoj. Kudy chodím tudy doporučuji Replay Band http://www.replayband.sk/ . Nejlepší kapela na svatbu! Takový mejdan jaký jsme měli, už jsme dlouho nezažili! :-) Po jejich vystoupení nám hrál DJ J.Koller. Taky skvělej! T.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 250 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, sice jsem z Ostravy,ale jezdím po celé ČR.V případě vašeho zájmu o mé služby mrkněte na můj web.Budu se těšit na vaše zavolání. S přáním hezkého dne Mácha
Odpovědět
Všem moc děkuji za nabídky. Hudba je již zajištěna :-)
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?