Dj nebo kapela na naši svatbu pátek 9.11.2018 - Brno ?

Hledáme Svatebního Djje nebo kapelu ( popř. obojí ) na naši svatbu která bude v Brně. Hudbu si představujeme od 17:00 - 02:00hod. Na svatbě bude okolo 60ti hostů. V případě nabídek napište prosím přibližnou kalkulaci včetně cestovného. Děkuji Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zaslal jsem Vám nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
Milá Katko, rád Vám i já do zpráv přikládám nabídku. Budu rád, pokud mi věnujete chvilku a seznámíte se s ní a zároveň s mou prací. Rád Vás rovněž přesvědčím k svých kvalitách osobně. S hudeními pozdravy ♪♫ Svatební DJ Jiří Halák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moji nabídku máte v poště. S pozdravem DJ LUDWA
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, svoji nabídku jsem Vám poslal do pošty. Přeji hezký zbytek dne. FANNY ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Katko, posílám vám nabídku do IP. Mějte se hezky, Míša S.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zasílám Vám nabídku do interní pošty :) Krasný den přeji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Máme termín volný a moc rádi bychom na Vaší svatbě zahráli. Poslechněte si prosím ukázky na našich webovkách. V případě zájmu pošlu nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, nabídka zaslána do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mate sz v interní poště mrkněte s pozdravem zpěvačka Yvona Juchelkova
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Katko, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby zpivajiciho dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu pátek 09.11.2018 Vám na Vaší svatbě v Brně rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?