DJ nebo hudba na svatbu 27.9.2014, Třinec a okolí

:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vážená nevěsto, zaslal jsem Vám nabídku do Interní pošty. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, nabídku naší kapely Reflex - Rock jsem Vám zaslal do zpráv. Třeba přijde vhod.... Hezký den a poklidný začátek pracovního týdne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout oboje. Více i na mých stránkách. Hezký den. Radim
Odpovědět
Doporučujeme DJ z Hudbaostrava. Měli jsme ho na svatbě, perfektní domluva, super přístup, pomohl nám i se zábavou. Všechno měl svoje, super světla, pařilo se až do rána 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pravidelně do okolí Třince jezdíme, jsme z Ostravy. Ozvučíme vše dle představ klienta. Více na našem profilu nebo na stránkách. Určitě se na nás obraťte, máme spoustu spokojených klientů a perfektní výbavu mobilního DJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu jen a jen doporučit z Ostravy top-produkce.cz, pana Filipa Talacka, DJ. ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
mohli byste mi taky zaslat vaše nabídky? taky máme svatbu 27.9,2014
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Doporučuji pana Halka(DJ Sonido) Hrál na me svatbě a byl naprosto profesionální a poradně to rozjel i když mu to s tou naší stvrdlou skupinou trochu trvalo. Je naprosto fantasticky. Bookujte rychle!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?