DJ na Zichovec 12.3.2022

Profilova fotka
Hledáme nějakého DJ na 12.3. na svatbu na Zichovci (kousek od Slaného).
Odpovědět
Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den mohu poskytnout kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty (světelná a hudební show) Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin, laser show....NOVINKA: MOŽNOST ZAPŮJČENÍ VELKÉHO MNOŽSTVÍ DEKORATIVNÍHO OSVĚTLENÍ (studená bílá) Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Neváhejte mě kontaktovat. Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal
Odpovědět
Profilova fotka
@adela_vondrackova Dobrý den, termín mám volný a rád bych Vám tak nabídl služby DJe/moderátora a také mohu nabídnout fotobudku s okamžitým tiskem za výhodnou cenu. Místo nemám daleko a pivovar v Zichovci patří mezi mých TOP5 míst 🙂 … zde mám i jednu ukázku z místa: https://youtu.be/FJLflpHXIwg Pokud Vás moje práce zaujme, budu rád, když se ozvete. Pro svatby v 1.čtvrtletí 2022 mohu nabídnout také výraznou slevu. S pozdravem Ondřej Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
@adela_vondrackova Dobrý den, rád připravím nabídku na Vaši svatbu. Mrkněte na můj profil www.beremese.cz/catalog/vendor/michal... a pokud Vás to zaujme, ozvěte se.
Odpovědět
Profilova fotka
@adela_vondrackova Zdravím, i já mám volný termín a mohu dorazit. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@adela_vondrackova Krásný den, rád se nabídnu na Vaši veselici.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mam volno a velice rád bych Vám nabídnut svoje služby DJ na svatbu za mimosezóní cenu. Jsem profesionál s 11 letou praxí, moderuji svatební hry, vlastním i profesionální fotokoutek Pokud budete mít zájem o mé služby, více informací o mě naleznete na webu Budu se těšit na případnou spolupráci
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?