Dj na svatební párty 29. 7. 2017, Slatinice

Hledáme DJ na svatební párty pro cca 50 osob v menších prostorách, včetně osvětlení, občasného moderování. Uvažujeme také o karaoke v pozdějších hodinách. Žánrově od novinek po staré dobré zahraniční i české hity. Věkově pestré publikum, spíše mladší. Děkujeme za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolil jsem si zaslat cenovou nabídku do IP. Fajn večer Mácha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,tento termín již mám plný.Ale mohu vám nabídnout jednoho ze svých profesionálních kolegů pod mojí záštitou.Pokud budete mít zájem a bude vás zajímat více informací.Zašlete mi prosím váš mail do IP a kolega vám pošle cenovou nabídku.Více v záložce kolegové DJs na mých www stránkách. Děkuji DJ Milan Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 29.07. Vám na Vaší svatbě ve Slatinicích rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?