DJ na svatební den/večer v sobotu 8.9.2018 poblíž Kyjova (Morava)?

Dobrý den, sháním DJ na nás svatební den, který by měl volný termín v sobotu 8.září 2018. Svatba proběhne ve vinném sklípku na jižní Moravě (v blízkosti Kyjova) od cca 12h, pro DJ a pro tanec bude vyhrazen prostor před sklípkem na terase. DJ by měl hrát mix různých stylů, protože na svatbě budou hosté od 10 do 80 let, nejvíce generace mezi 30 a 40 lety. Očekávám, že DJ by měl začít hrát až po hostině a focení, tj. nejdřív kolem 15h (to bychom upřesnili). Budu ráda, pokud se mi ozvou DJové, kteří by o tuto zakázku měli zájem. Hezký den, M. Lovecká
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem Vám SZ.. Pokud bude jakýkoliv dotaz tak mě kontaktujte..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem vám také svoji nabídku a velmi rád vám ve všem vyjdu vstříc. :-) Více informací ohledně mé práce naleznete v mém profilu zde na Beremnku. ;-) Dj Libor Velek Brno
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Mohu Vám nabídnout službu nejen hudební skupiny s širokým repertoárem, ale i svatebního DJ, moderátora. Dále jsme schopni zajistit ozvučení obřadu, karaoke party nebo focení momentek na after party (na rok 2018 chystáme fotokoutek). Máme mnoholeté zkušenosti. Ročně odehrajeme několik desítek svateb, narozenin, plesů a jiných akcí. Klademe důraz na profesionální přístup, kvalitu ozvučení a také vám můžeme nabídnout světelnou show s 3d Laserem. U nás máte přesný přehled a transparentnost Vašich objednávek a finančních nákladů. Dotaz na cenu nebo online rezervace probíhá prostřednictvím našich stránek. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Mácha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 08.09.2018 Vám na Vaší svatbě v blízskosti Kyjova rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?