DJ na svatbu, Zastávka u Brna, 18. 5. 2019

Dobrý den, sháníme DJ na naši svatbu dne 18. 5. 2019 v hotelu Harmonie v Zastávce u Brna. Budu rád za Vaše nabídky. Děkuji, Jan Kubizňák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na tento termín Vám ještě mohu nabídnout své služby. Více se o nich dozvíte na mém webu, poté mne, prosím, kontaktujte přes formulář na stránce Kontakt a já Vaše případné dotazy, návrhy a nápady zodpovím co nejdříve. Děkuji a přeji hezký zbytek týdne. DJ Caesar
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby nemám ještě obsazen, nabídku posílám do Interní pošty.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby dje a moderátora. Nabídku posílám do interní pošty. S přáním klidných příprav svatby Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslala jsem Vám naši nabídku, tak se podívejte. Vše potřebné naleznete na našich stránkách. Za hudební skupinu KOKTEJL přeje dobrý den Yvona Juchelková.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Velice rád se stanu hudebně vaši součástí svatby. Dělám DJ velice dlouho. Mám bohaté zkušenosti. Mám i příznivé ceny. Cca 3.000Kč vč dopravy. Jsem Brno a okolí. Děkuji DJ Peller
Odpovědět
Profilova fotka
Vřele doporučuji djital.cz :-) ! Jiří Nešpor
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji dobrý den, píši Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
doporucuji zazpivejmi.cz, mrkni na jejich FB. jsou skvele!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
@znak Dobrý den, Honzo, v termínu sobota 18.05.2019 Vám na Vaší svatbě v hotelu Harmonie v Zastávce u Brna rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?