Menu Forum

DJ na svatbu z Plzně a okolí - termín červen 2014

13. lis 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
ivancicka (29 r.)
27
Registrovala se 10. července 2013 na beremese.cz. Přidala 48 příspěvků. Má 14 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 7. června 2014
    Lnáře, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
ivancicka (29 r.)
27
Registrovala se 10. července 2013 na beremese.cz. Přidala 48 příspěvků. Má 14 přátel. Region Plzeň.
    Lnáře, Region Strakonice
 Ahojky, hledáme s přítelem dobrého Dj na svatbu z okolí Plzně - termín červen 2014, máte zkušenosti, nebo víte o někom? emoticon
5. lis 2013 v 16:07  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 40 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 40 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 http://www.beremese.cz/catalog/vendor/djvitamin/
5. lis 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivancicka (29 r.)
27
    Lnáře, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
ivancicka (29 r.)
27
    Lnáře, Region Strakonice
 Děkuji moc emoticon.. přesně o tomhle uvažujeme. Vlastně už jsme ho i kontaktovali emoticon, tak jen ještě zkouším, zda dá někdo nějaký další tip. Koukám, že Dj Vitamín prostě vede emoticon!
5. lis 2013 v 18:08  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djliborek123 (43 r.)
Dj Libor Kralovič
Dj Libor Kralovič PRO

Hudba a zábava - Region Kladno
63

“Milé nevěsty, chystáte se na svatbu a chcete mít nezapomenutelný zážitek ???..... neváhejte a kontaktujte mě. Nakoukněte do mého profilu :-) . Zařídím ozvučení obřadu, zajistím večerní zábavu, připojím karaoke... a jiné a jiné :-) Dj Libor”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
djliborek123 (43 r.)
Dj Libor Kralovič
Dj Libor Kralovič PRO

Hudba a zábava - Region Kladno
63

“Milé nevěsty, chystáte se na svatbu a chcete mít nezapomenutelný zážitek ???..... neváhejte a kontaktujte mě. Nakoukněte do mého profilu :-) . Zařídím ozvučení obřadu, zajistím večerní zábavu, připojím karaoke... a jiné a jiné :-) Dj Libor”
(Před 4 lety)

Dobrý večer, posílám interní poštu, děkuji emoticon
5. lis 2013 ve 20:40  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.djlibor.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
giacomo
DJ Giacomo - DJ na svatbu nebo oslavu, i karaoke
Miroslav Kasan PRO

Hudba a zábava - Region Praha
4
fotoportrét
fotoportrét
giacomo
DJ Giacomo - DJ na svatbu nebo oslavu, i karaoke
Miroslav Kasan PRO

4
 Dobrý den, jsem sice z Prahy, ale u Plzně máme chalupu, takže vlastně jako bych byl místní... Za dobrého DJ se považuji a se svatbami mám bohaté zkušenosti. Veškeré informace o mně najdete na mých stránkách a bude-li Vás zajímat cokoli dalšího, neváhejte mne kontaktovat. Přeji hezký den, Mirek Kasan - DJ Giacomo.
6. lis 2013 v 07:08  •  www.djgiacomo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
 Dobrý den,
nejsem sice z Plzně. V případě zájmu Vašeho zájmu mohu nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 150 svateb.
Když budete chtít, tak mě kontaktujte a já Vám nezávazně poradím.
S pozdravem Svatební dj Jarek
6. lis 2013 v 07:33  •  www.svatebnidj.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ycelebrate
yCelebrate: Program pro Vaši svatbu
yCelebrate.com PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
ycelebrate
yCelebrate: Program pro Vaši svatbu
yCelebrate.com PRO

1
 Dobrý den,
nabízím DJ v různých cenových relacích od 3000-10000 kč za svatbu. Na našem serveru popíšete, jakého DJ potřebujete, přibližnou cenu za jeho účinkování, poptávku zdarma dokončíte a během několika hodin získáváte konkrétní cenové nabídky ze kterých si podle referencí vybíráte. Tímto způsobem si můžete sestavit program pro Vaši svatbu a jednou poptávkou získat cenové nabídky například od ohňových show, vystoupení Michalea Jacksona, kouzelníků, atrakcí, dětských programů atd. a dalších 70 kategorií. Chcete-li více informací, kontaktujte mě emoticon
13. lis 2013 v 17:08  •  www.ycelebrate.com  • Odpověz  •  To se mi líbí