DJ na svatbu, Vsetín a okolí, 7.9.2019

Ahojte, potřebuji poradit DJ na svatbu ( 7.9.2019) - Vsetín a okolí. Díky moc za tipy 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte od nás na IP naši nabídku i s cenou, tak se podívejte, až budete mít trošku času. Pěkný den za DUO KOKTEJL přeje Yvona Juchelková.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my jsme měli na naší letošní svatbě u Vsetína DJ z Brna - zde na Beremese pod jménem "Adam - svatební DJ". I s cestovným byl levnější, než mnozí DJ přímo z okolí Vsetína a mohu jej vřele doporučit, byli jsme velmi spokojeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn den Patrik
Odpovědět
Ahoj, zkus i DJ Adam Mikšovský ze Zlína, je i zde na PRO, byli jsme s ním moc spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratuluji Vám k zasnoubení. Na Váš termín mám ještě volné kapacity. Koukněte se na náš profil a web, kde naleznete ukázky naší práce. Pokuď se Vám čímkoliv zalíbíme, tak pak už jen stačí zadat nezávaznou poptávku s tím jaká je Vaše celková představa. Budu se na Vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuju Agentura Láska- jsou skvělí a jsou z Valašska.. My je budeme mít na svatbě a už jsem je zažila na dvou a vždycky bomba :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku jsem Vám poslal do zprávy. :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý den, jsem svatební Dj ze Zlína. Do Vsetína a okolí rád dojedu :) DJ Ozzby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?