DJ na svatbu v Písku 7.05.2020

19. zář 202030

Líbí se mi to

Dobrý den 🙂
Chtěla bych se zeptat na doporučení nějakého DJe na svatbu v Písku.
Nechceme žádné moderování, světelné show a cokoliv podobného 😃 . Jde nám vážně čistě o to, pouštět písničky .. Nemusí to být žádný profík ! Prostě člověk kterého to baví a chce si s námi užít fajn večer 🙃

• Dobrý den, máme tomu rozumět tak, že profíka odmítáte, nebo vám profík nevadí, jen nesmí vozit světla a moderovat a nebo jen sháníte nejlevnější variantu? Děkuji za odpověď.

• @djmech  Dobrý den, díky za zprávu. Profík samozřejmě nevadí, ale jak ste zmínil - hledáme tu levnější variantu vzhledem k tomu, že nebudeme mít žádný program apodobně 🙃

• @eliska_tlapova  Děkuji za info ..Profík by vám právě ten program mohl udělat a zabavit vaše hosty ...Ale je pravda, že to má podle mě smysl až tak od 30-40hostů. Pak je lepší vynechat například potahy na židle a najmout si DJe. Tak ať Vám to vyjde 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat

Líbí se mi to

Napiš zprávu

Komu

Napiš, proč příspěvek nepatří na fórum.

Upravit komentář

Upravit diskusi

Opravdu chceš smazat komentář?

Doporučení dodavatelé
    DJ, foto, video, umělci, organizace svateb v exotických destinacích
    DJ Goro - Svatby, Oslavy, Večírky,...
    Hudba pro všechny generace tanečníků. Od starých oldies až po dnešní taneční hity.
    Dobří Djové hrají skladby které chcete slyšet. Skvělí DJové hrají skladby o kterých jste ani netušili, že je chcete slyšet!