DJ na svatbu v Osvětimanech, 4.5.2019

Doporučí mi prosím někdo dobrého DJe na svatbu? Svatba bude 4.5.2019 v Osvětimanech - Zlínský kraj. Za každou informaci a doporučení předem děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem Vám naši nabídku hudby, pokud bychom Vám vyhovovali, rádi Vám na svatbě zahrajeme. Za hudební skupinu KOKTEJL přeje pěkný den Standa Svrčina.
Odpovědět
Dobrý den, nám bude hrát na svatbě DJ Adam Mikšovský, zažila jsem ho na svatbě kamarádky, kdy nás nenechal si ani sednout a hned jsem si ho proto zamluvila :-) Je tady i mezi profesionály, takže kontakt na něj najdeš tam, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem vám také svoji nabídku do interní pošty zde na Beremku :-) S přáním pěkného večer Dj Libor
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby dje a moderátora. Nabídku posílám do interní pošty. S přáním klidných příprav svatby Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout jak službu jen DJ, tak i s živou produkcí SÓLO nebo DUO Štístko. Termín mám volný a rád za vámi přijedu :-). Přeji pěkný den Roman Pluta Štístko MUSIC
Odpovědět
Profilova fotka
@gabinab13 Dobrý den, slečno Gábino, v termínu sobota 04.05.2019 Vám na Vaší svatbě v Osvětimanech rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?