DJ na svatbu v okolí Sedlčan 24.7.2021

Dobrý den, hledáme DJ na naši svatbu 24.7.2021 v okolí Sedlčan (okres Příbram). Budeme rádi za každou nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velmi rád vám nabídnu své služby. Jsem dj, moderátor, provozovatel fotobudky s okamžitým tiskem a také grafik (stírací losy, jmenovky atd...). Podívejte se prosím na můj web, kde najdete recenze, fotky, videa, tipy na svatební hry a tradice, ceník atd ...Pokud vás moje nabídka zaujme, mohu vám poslat i další informace včetně přesné kalkulace. S pozdravem O.Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
@dvoram68 Dobrý den, rád s Vámi strávím Váš svatební den a postarám se o hudbu, hry, soutěže, tombolu a zábavu, pomůžu s organizací. V případě zájmu nabízím také ozvučení obřadu. Samozřejmostí je osobní schůzka. Další info na webu www.diskzokej.cz, profesionální praxe od roku 1990.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby mám volný, mohu být k dispozici. Jsem Dj z Prahy, pokud Vás zaujme má nabídka, rád přijedu. Přeji krásnou svatbu a hlavně klidné přípravy. Jirka Votava - Dj Goro
Odpovědět
Profilova fotka
Příjemný večer! Za náš svatební vyhledávač bychom doporučily KV-Production, ELLY JAY, Vlaďku Křenkovou nebo Harfu na svatbu. Zda budete mít zájem, tak bychom Vám rády doporučily náš svatební vyhledávač, přes který můžete Djs také rovněž kontaktovat. Najdete tam mnoho dalších hudebníků, kteří hrají v okolí Sedlčan. Ať Vám vše vyjde! 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?