DJ na svatbu v Kolíně na 2.10.2021

29. čvn 20216

Zdravím,

hledám DJ na svatbu v Kolíně na 2.10.2021. Bude se jednat o menší svatbu v počtu 33 osob. Předem děkuji za nabídky. 🙂

• Dobrý den, mám volný termín a rád budu platnou součástí Vašeho svatebního dne a večera. Více info zde na mém profilu nebo na www.borovicka.cz S přáním krásné a povedené svatby DJ Tomáš Borovička.

• 🙂

• Dobrý den,
    Termín Vašeho slavného dne v sobotu 2.10.2021 mám volný a mohu být k dispozici.
    Jsem DJ a moderátor z Prahy. Do Kolína není problém přijet.
    Bude mi potěšením být s Vámi.
    DJ Goro - Jirka Votava

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, termín mám volný a rád připravím nabídku. Prezentaci a kontakty najdete na webu ww.diskzokej.cz

• Zdravím i ja mam volny termin, v případě zajmu mi napiste, M. Kocian

• Dobrý večer, na Váš výjimečný svatební den poskytnu kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty do ranních hodin. Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin.... Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Neváhejte mě kontaktovat djpatzy.cz nebo patmichal@seznam.cz Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jmenuji se Ondřej Čáň a jsem DJ a barman z Pardubic . Bude mi ctí pro Vás zahrát ,nebo zajistit mobilní bar na Vaší svatbě
    Celá ČR: Jako DJ zajistím zábavu, hudbu, moderování a hladký průběh Vaší akce. Jsem skvělý DJ na svatbu, DJ na firemní večírek, DJ na oslavu a párty..
    Zorganizovali jsme více jak 450 svatebních oslav v ČR a zahraničí. Hudbu na svatební oslavě vybírají a slovem provází moderátoři a DJs z televize a rádií. Působíme na celém území...
    Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů