DJ na svatbu v Brně 14. 4. 2018

Dobrý den, hledáme DJ na naši svatbu v Brně 14. 4. 2018. od ca 16 hod. Hledáme někoho, kdo by byl schopný nám většinu písní zahrát podle našeho výběru, je tohle vůbec možné? :) O moderování apod. nám až tak nejde. Předem moc děkuji za reakce a přeji pěkný den:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Určitě by nebyl problém vašemu přání vyhovět. Koukněte na můj web nebo facebook. A v případě vašeho zájmu, mě kontaktujte a já vám rád udělám cenovou nabídku přímo pro Vás.
Odpovědět
Profilova fotka
Vážená slečno, pokud si vyberete služby profesionálního DJe, nebudete mít problém se s ním určitě na čemkoliv domluvit. Dokonce domluva ohledně písní "na přání" je dnes určitým STANDARDEM, takže ať už poptáte jekéhokoliv kvalitního DJ, nemusíte mít strach, že by Vám nevyhověl. Je to přeci jen Váš den "D", takže si lze spoustu věcí udělat dle svého uvážení :-) . Jinak v příspěvku ze dne 17.10.2017 od slečny (nick: hana_marie ) jsme to s kolegy také řešili. Takže si můžete pročíst celou diskuzi a názory i jiných kolegů. Přeji Vám šťastnou ruku při výběru toho pravého ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem připojil svoji nabídku do zpráv zde na Beremku. Jak již zmínil kolega z kv_production s profíkem se jistě bez problémů domluvíte na všem co si představujete,již se podobné přání ohledně playlistu zde před pár dny s jinou nevěstou také řešilo (Na čem všem je možné se dohodnout s DJ?) :-) Přeji krásný den a pohodové svatební přípravy. Dj Libor Velek Brno
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@batseba23 Dobrý den, ano samozřejmě jako klienti můžete hudbu ovlivnit v závislosti na vlastních hudebních přáních a DJ by Vám měl být schopen vyhovět, tedy alespoň u mě je to normální. Rád se tedy připojuji s nabídkou svých služeb. Více zasílám do zprávy zde na portále. S hudebními pozdravy ♪♫ DJ Jiří Halák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Pokud byste hledali i kapelu, rád Vám nabídnu - skupinu Bosáci. Jelikož jsme v Brně nějakou chvíli nehráli a rádi bychom, určitě bych Vám mohl udělat nějakou lepší cenu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 14.04.2018 Vám na Vaší svatbě v Brně rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si zaslat nabídku do IP.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den můžu vám nabídnout naše DUO KOKTEJL ZÁBAVNÁ KAPELA S ŽIVOU HUDBOU Jsme zkušená hudební dvojice, již několik let zpříjemňujeme hudební chvilky posluchačům různého věku a různého hudebního zaměření, hrajeme pop, rock, disko, ale také folk, lidovky nebo country písničky.Pokud budete mít zájem mrkněte na naše stránky. Zatím přeji hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer , dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád nabídnu své služby. Nabídka zaslána interní poštou. S pozdravem a přáním klidných příprav svatby Dj a moderátor Lukáš Mercl
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Rádi bychom byli u dozajista nejkrásnějšího dne Vašeho života a postarali se o Váš svatební večírek. Veškeré info najdete na našem webu nebo telefonicky. Díky a přejeme krásný den. :-)
Odpovědět
Děkujeme za nabídku, už máme vybráno :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?