DJ na svatbu - Termín 23.7.2016

Dobrý den, hledám DJ na svatbu v termínu 23.7.2016 DJ by měl mít silnější PA systém (aparáty do lidí), na který se dokáže se svým vybavením napojit žívá kapela, která odehraje určitou část svatby. Děkuji za nabídky a případné kontakty. Otázky rád zodpovím. Vojtěch Buday tel.: 608 947 173 mail: vojtech.buday@gmail.com
Odpovědět
Profilova fotka
Zaslal jsem vám svoji nabídku zde do IP i do emailu,poprosím uveďte mi do emailu požadavky kapely. Děkuji a přeji pěkný den :-) Dj Libor Velek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, zaslal jsem Vam svoji nabidku na uvedeny mail.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do Vašeho mailu jsem odeslal nabídku mých služeb. S přátelským pozdravem, Filip Višňa
Odpovědět
Profilova fotka
Jezdím na svatby za super peníz !!! Profi služby.DJ + světelná a zvuková aparatůra vás bude stát za 4H......3500,-Kč. vše na webu, fb Dj na svatbu a vše co s tím souvisí.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?