Dj na svatbu Tábor 5.6.2021

Dobrý den, na svatbu v Táboře hledáme DJ, který nám zahraje a který umí hezky rozproudit zábavu, bude tak trochu "moderovat", aby nebyla nuda 😀 doporučíte někoho? Termín 5.6. Předem díky 👍
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na můj profil nebo na web a v případě zájmu se ozvěte, určitě najdeme řešení.
Odpovědět
Profilova fotka
@fox29 Dobrý den, termín se mi uvolnil a rád za vámi do Tábora přijedu. Mohu Vám nabídnout své služby DJe a také kompletní zajištění fotokoutku s neomezeným tiskem. Kompletní informace najdete na mém webu, odkud lze zaslat poptávkový formulář.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, pokud hledate opravdoveho profika, pak se urcite podivejte na muj profil resp. Na me stranky a facebook😉 tento termin mam posledni volny v cervnu 2021
Odpovědět
Profilova fotka
Karel Sýkora alias Dj KARLSON :-) ......hity které hýbou světem.... ..." Ať Je Hudba Tvůj Lék "...... ...slavnostní události - celá ČR Kvalitní zvukové vybavení, nestereotypní LED osvětlení (i dekorativní) prostoru Mlhovač s různou parfémovanou vůní Vystupování, moderování......s úsměvem a nadhledem Přátelský přístup Je mi ctí účastnit se Vašeho dne "D".........
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, za náš svatební vyhledávač bych doporučila DJ BIGLES nebo DJ & BAND TIMBRE MUSIC. Pokud byste měla zájem, tak bychom Vám rády doporučily náš svatební vyhledávač, přes který můžete zmiňované Djs rovněž kontaktovat. Najdete tam další dodavatele, kteří vykonávají svou práci ve Vašem okolí. Ať Vám vše vyjde! 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?