DJ na svatbu 8.7.2017 v Kutné Hoře?

Dobrý den, najde se tu ještě volný DJ na svatbu 8.7.2017 v Kutné Hoře? Předem děkuji Barbora
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den milá nevěsto, nabízím své služby a posílám vše potřebné do IP. Fajn odpoledne Patrik Mácha
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pridavam se do seznamu nabidek a zasilam Vam svoji do interni posty
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabídka zaslána do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,tento termín již mám plný.Ale mohu vám nabídnout jednoho ze svých profesionálních kolegů pod mojí záštitou.Pokud budete mít zájem a bude vás zajímat více informací.Zašlete mi prosím na můj mail info a já předám kolegovi a ten se vám ozve. Děkuji Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do IP.... :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v termínu sobota 08.07. Vám na Vaší svatbě v Kutné Hoře rád budu k dispozici: DJ HENRY - ta nejlepší hudba všech dob a žánrů, praxe od roku 1994 po celé ČR, stovky úspěšně realizovaných svateb. Služba "na klíč" vč. aparatury a moderování; možnost ozvučení obřadu, kombinace s kapelou, živými hudebníky a dalším programem pro Vaši skvělou svatební párty. Děkuju Vám za odpověď a doufám v naši budoucí spolupráci ;-).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?