Dj na svatbu 7.7.2017 Most

Dobrý den,mohl by nám někdo doporučit dj na svatbu z Mostu a okoli za rozumný peníz?děkuji Iveta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolil jsem si poslat nabídku do IP. Fajn večer Mácha
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno Iveto, v termínu pátek 07.07. Vám na Vaší svatbě v Mostě rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Zasílám info do zprávy. S přáním krásného dne moderátor a DJ Kouky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do IP :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Dobrý den, mohla bych Vás také poprosit o cenové nabídky do zpráv? Svatba by byla příští rok v září. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fris Dobrý den, slečno nevěsto "FRIS", na Vaší svatbě příští rok v září Vám rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si zaslat nabídku do IP
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?