DJ na svatbu, 6.8.2016, Panenský týnec

Ahojte, nenáte někdo tip na šikovného DJ/ku na 6.8.? Hledám někoho kdo umí "upokojit" starší generaci hostů, takže nějaké 80tky, abbu, beatles, staré známe písně, ale i nový žánr, to až odejdou babičky a tetičky. :-D Díky za tipy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Poslala jsem Vám nabídku do soukromé zprávy. Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám IP :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
DJ Mirek Vobora- DJ na Svatbu , Narozeniny s Video Diskotékou a Karaoke. Zkušený DJ a moderátor . Dj+světelná a zvuková aparatůra na 4H. . . za 3500, -Kč. Na dalším se dá domluvit.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám nabídneme své Dje, informace o nás a našich Dj´s najdete na našem webu v případě Vašeho zájmu se ozvěte rádi zodpovíme Vaše případné dotazy. S pozdravem a přáním úspěšného výběru. Petra Balatá Tým Uni - Dj´s
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pridavam se do seznamu nabidek a zasilam Vam tez svou.
Odpovědět
Profilova fotka
@lubean DJ, ozvučení a osvětlení. Komplexní nabídka pro uspořádání vaší svatební párty. DJ a moderátor RADIA ČERNÁ HORA, Lukáš Mercl. 22 let zkušeností
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Zdravím, snad nevadí, že nevytvářím novou diskuzi ale otvírám tuto. Také hledáme DJ na naši svatbu 3.8. 2019 v Lounech. Můžu poprosit o nabídky? 😁 nebo tipy :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?