DJ na svatbu 6.10.2018 Opava a okolí?

Dobrý den, hledáme svatebního DJe, jenž umí a je i ochoten do svého mixu pro všechny generace zakomponovat i naši oblíbenou hudbu. Svatební obřad i hostina se uskuteční 6.10.2018 na Zámku Štáblovice. Své nabídky a případné podmínky zašlete, prosím, prostřednictvím soukromé zprávy. Děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Posílám nabídku
Odpovědět
Doporučuju Petra Soukupa. Má tady "PRO" profil, nebo ho najdete i na FB "Petr Soukup - DJ a moderátor"..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Termín 6.10. mám volný,nabídku zasílám do interní pošty.Přeji hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný, koukněte na moje webové stránky a v případě zájmu Vám rád udělám cenovou nabídku. Mohu Vám nabídnout nejen DJ, ale i kombinaci s živou produkcí a to buď pouze mě nebo se zpěvačkou. Přeji pěkný den Roman Pluta Štístko MUSIC
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohla bych také poprosit o vaše nabídky? Okolí Havířova. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, koukněte na náš profil a web.Když Vás zaujmeme, tak jednoduše zadejte nezávaznou poptávku. :-) Moderování je pro nás samozřejmost a hudebně se vždy přizpůsobíme . :-) Budu se na Vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. V případě zájmu dejte vědět a obratem pošlu nabídku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby zpivajiciho dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Petro a Martine, v termínu sobota 06.10.2018 Vám na Vaší svatbě na Zámku ve Štáblovicích rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?