DJ na svatbu 4. 10. 2014?

Dobrý den, hledáme DJ na svatbu, která se uskuteční v říjnu na Ekofarmě v Kunovicích. Děkuju za případné nabídky a tipy.
Odpovědět
Ahoj , dovol abych Ti doporučila na Tvojí svatbu DJ Luďka Ptáčka ... já jsem napřed s DJ váhala , ale tento pán opravdu dokázal pobavit od nejmenších dětí v pozdním odpoledni až po babičky, které s námi zůstaly dlouho do noci ... výběr hudby všech možných žánrů od 70.let až po ty nové známé písničky .. příjemné vystupování, vstřícná domluva .. prostě pohoda ... od nás absolutní spokojenost ... Krásnou svatbu přeje Patricie ... P.S. Kontakt jsem našla tady na stránkách .. v hudbě mezi DJ .. ale i tak připojím: 603 501896
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. V Kunovicích na Ekofarmě hrávám na svatbách docela často, Pokud by jste chtěla s něčím poradit, s výběrem hudby s pořádáním svatební oslavy, klidně se ozvěte. Můžu vám poslat ukázky videa, ze svatby z Ekofarmy v Kunovicích. Svatba se povedla a byla super.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste ještě nesehnali, obraťte se prosím na mě a DJe Vám seženu. Spolupracuji s 9 profesionálními DJs. S pozdravem O.Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, odeslána IP. Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den.Zaslána zpráva do IP
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?