DJ na svatbu 31.8.2018, Uvaly u Prahy

Profilova fotka
Dobry den, vim, ze uz trochu pozde, ale za zkousku nic nedam... Nenasla bych zde DJe, ktery by mel 31.8.2018 cas a zahral nam na svatbe? Predem dekuji za nabidky. Klara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,termín mám volný a zasílám Vám nabídku do interní pošty :). S pozdravem Ondřej Čáň
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, napsala jsem Vám zprávu :) Eliška
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také posílám svou nabídku. O.Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
@kajula88 Dobrý večer. Mou nabídku také již naleznete v soukromé poště. Pokud zaujme, neváhejte se na mě prosím obrátit. Hezkou svatbu přeji DJ Jiří Halák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.PŘIVEZU SEBOU HODNĚ HVĚZD,PROTOŽE MÁTE SE MNOU VIDEOPROJEKCI ZDARMA.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Nově také nabízím doplňkové služby pro vás :-) Více v záložce služby na www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem DJ a moderátor Milan Miler
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?