Dj na svatbu 3.10.2014 Praha ?

Dobrý den, v termínu 3.10. 2014 sháním DJ na svatbu v Praze. Jednalo by se o hraní cca od 16 do 22 hodin. Jedna se o mensi svatbu cca 20 osob ,nepotrebujeme zadne specialni efekty. Prosím o zaslání případné cenové nabídky na email: travelgirl@seznam.cz Děkuji mnohokrát. S pozdravem H
Odpovědět
Profilova fotka
Zaslán mail
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, to mám zrovna narozeniny :) držím palce, ať se DJ najde a svatba se vyvede! :) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám žádanou cenovou nabídku včetně dalších podrobností. Pokud se neuvidíme, přeji hezkou svatbu a hodně štěstí! Mirek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Zcela výjimečně a mimořádně mám volný váš termín :-). Mrkněte na můj profil tady na Beremku a na webkách. Nabídku pošlu na váš mejlík. Přeji hezký den. DJ ZDENEK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji dobrý den, Mám volný termín,zsílám nabídku emailem. Přeji šťastný výběr zábavy na Vaší veselku a v případě zájmu Vás rád poznám. Jirka Votava - DJ Goro
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pošlu mail s nabídkou :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 letech
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnou svoje služby DJ a profi fotokoutku. Více info o na webu. Děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?