DJ na svatbu 29.09.2018, okres Frýdek-Místek?

Hledáme DJ a zároveň i moderátora na svatbu, která se bude konat 29.09.2018, okres Frýdek-Místek. Děkuji za Vaše nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v mé nabídce je vystoupení mne samotného jako Dj, moderátor, zpěvák. Nebo vystoupení kapely Galaxy ve které učinkuji. Mám dlouholeté zkušenosti s vystupováním na svatbách jako Dj i jako muzikant, kde mám odehráno přes 300 svateb. Jako Dj provozuji i Karaoke. V případě zájmu napište.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte sz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Sobota 29.9.2018 je poslední volná v měsíci září a třeba čeká právě na Vás milá nevěsto! Jsem z Českého Těšína a tudíž bych to za Vámi měl skutečně kousek! Vedle kvalitní hudební produkce pro všechny generace nabízím také kompletní servis včetně svatební zábavy a moderování celého dne. Více informací Vám zasílám do interní pošty zde na portále. S hudebními pozdravy ♪♫ Svatební DJ Jiří Halák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Mohu Vám nabídnout nejen služby DJ a moderátora, ale i kombinaci s živou hudební produkcí pouze mě nebo i zpěvačky (DUO). Dále Vám mohu zajisti zábavné hry, foto-koutek, karaoke, ozvučení obřadu. Koukněte na naše webové stránky a v případě zájmu Vám rád udělám cenovou nabídku :-) Přeji pěkný den Roman Pluta Štístko MUSIC
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku svých DJ služeb posílám do soukromé zprávy. Přeji krásné plánování svatby :-)
Odpovědět
Doporučuji Petra Soukupa :-) Je buď tady jako "PRO", nebo ho najdete i na facebooku "Petr Soukup - DJ a moderátor" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád nabídnu své služby. Nabídka zaslána interní poštou. S pozdravem a přáním klidných příprav svatby Dj a moderátor Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vedle kvalitní hudební produkce pro všechny generace nabízím také kompletní servis včetně svatební zábavy a moderování celého večera. Více informací Vám zasílám do interní pošty zde na portále. Radim Kapica
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?