DJ na svatbu 28.7.2018

Ahoj, hledáme nějakého DJ, nebo někoho, kdo má hudbu jako koníčka z Pardubic, nebo okolí. Sám jsem veliký fanda a reprobedny mám svoje - tato starost s taháním beden tedy odpadá. Potřebujeme tedy pouze někoho, kdo by měl čas a chuť si přijet zahrát na naší svatbě 28.7.2018 (já sám to bohužel nezvládnu :)) Nechci riskovat posadit za to člověka, co "neví o čem bije" aby se případně v průběhu večera nevyskytl nějaký trapas. Pokud by někdo byl ochotný ideálně vzít sebou pouze nějaká světla, případně svou konzoli nebo mix a přijet si zahrát, budeme rádi. Rozhodující je pro nás hlavně cena. Díky za případně nabídky. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Tomáši, v termínu sobota 28.07.2018 Vám na Vaší svatbě v Pardubicích rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych vám nabídl své služby. Jako Dj působím již přes 10 let a odehrál jsem už stovky svateb, večírků, plesů a narozeninových oslav. Kalkulaci vám nezašlu, vždy preferuji nezávaznou osobní schůzku na které si vylíčíme představy a ceny, a pokud si padneme do oka, domluvíme se. Vaši svatbu odmoderuji, zajistím, aby se hosté nenudili až se budete fotit. Zajistím ozvučení, osvětlení a pokud si budete přát, mám také ve svém repertoáru mnoho her, které si můžeme na prolomení ledů zahrát. Mám také karaoke. Mohu vám podkreslit již obřad a být s vámi po celý den. Záleží jen na vás. Pokud jsem vás oslovil, neváhejte mne kontaktovat do sz, emailu či rovnou volejte. Působím po celé ČR. Budu se těšit, krásný den Dj Alfi
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?